Привітання з Вербною Неділею

Вітаю тебе з чудовим святом і бажаю у Вербну неділю пам’ятати про те, що найважливіше в житті. Це – любов до близьких, вміння прощати, бажання бути поруч з рідними у важку хвилину. Нехай це свято очистить наші душі та серця, відкривши їх для всього найкращого!


Сьогодні я вітаю вас з Вербною неділею! Нехай з гілочкою верби ваш будинок наповниться світлим щастям, новими надіями, теплою атмосферою любові та взаєморозуміння! Нехай мир і злагода завжди панують у вашому домі!


З Вербною неділею,
Зі святом тебе,
Нехай не буде ніколи
У твоєму житті зла,
Нехай верби свята гілка,
Принесе в твій дім добра,
Твоїм близьким, твоїм діткам,
Щастя буде без кінця!Вітаю з Вербною Неділею і хочу побажати, щоб вербні гілочки тебе як слід “побили” і позбавили від болю — душевного і фізичного, щоб у цей день душа твоя повірила у диво, а серце знайшло надію, щоб на твоє життя пролився яскравий промінчик світла щастя, радості і любові.


Вітаю з Вербною Неділею і хочу побажати, щоб душа твоя очистилась від грішних помислів, щоб серце відчуло щастя і натхнення. Нехай молоді гілочки верби “виб’ють” з тебе все погане, хай вони обдарують тебе міцним здоров’ям, силою волі, добротою в прагненнях і вчинках.


З Вербною Неділею! Хай серце знайде багатство буття! Бажаю весняної радості, міцного здоров’я, злагоди і миру в родині, щирості, душевної гармонії, благодаті, чистоти. Нехай чарівна вербочка нагадає про тепло, відродження, перемоги добра над злом і дива.З Вербною неділею! Нехай світле свято заряджає теплою енергією, дає сили для здійснення задуманого. Нехай верба охороняє дім від зла та негараздів, а Господь дарує щастя, сили, спокій та смирення духу.


Вітаю з Вербною неділею! Нехай вербова гілка принесе вам здоров’я, бадьорість, довголіття і добробут. Нехай у вашому домі буде мир, любов та злагода!


У це світле весняне свято Вербної неділі хочеться побажати вам миру в душі, добробуту в домі, чистих помислів, а також гармонії з близькими. Нехай разом з гілочкою верби в ваш будинок увійдуть Ангели і будуть охороняти  вас і вашу сім’ю.Вітаю з Вербною неділею,
Бажаю в цей чудовий час,
Щоб вдача горлицею білою
Летіла радісно до Вас,
А також мира, тиші, спокою,
В оселі затишку, добра,
Щоб доля не була жорстокою,
Від помилок Вас берегла.


Я в Неділю Вербну вас
Від душі вітаю нині,
Буде злагода і мир
В вашій радісній родині.

Всім здоров’я і терпіння,
Віри в серці не втрачати.
Хай Господь допомагає
Мрії ваші всі здійсняти.


Хай верба забере всі незгоди,
Щоб не було поганої погоди.
Щоб затишок у сім’ї жив,
Домашнє вогнище ніхто не гасив.

Щоб очистилась ваша душа
Й добра була повна чаша.
З Вербною Неділею вас вітаємо,
Натхнення й сил бажаємо