Привітання з Днем Ангела Анни

Вітаю тебе з Днем Ангела, Анно! Нехай твій ангел-охоронець завжди направляє тебе на шляху до щастя, а його крила приховують від усіх труднощів. Бажаю, щоб тобі супроводжували лише світлі емоції та незабутні миті радості.


З Днем янгола Анни! Бажаю тобі ніколи не здаватися. Нехай твій янгол-охоронець допомагає тобі летіти, навіть тоді, коли твої крила опускаються вниз!


З Днем ангела, мила Анно! Нехай твій ангел приносить тобі тільки добро, а його крила лагідно обіймають усі твої мрії. Бажаю, щоб кожен момент твого життя був наповнений небесною гармонією.“Ганнуся, з днем Ангела! Бажаю, щоб вищі сили ніколи не залишали тебе наодинці з проблемами, захищали від невдач і проблем. Будь щасливою!”


“Вітаю тебе з днем Ангела, Анна! Бажаю, аби посмішка ніколи не покидала тебе і твоє янголятко завжди було поруч”


“Дорога Анюта, вітаю тебе від щирого серця з днем Ангела! Бажаю бути в собі завжди впевненою, дивитися в майбутнє з доброю надією, не озиратися назад і жити щасливим сьогоденням. З іменинами!”Вітаю тебе з днем Ангела, Анна! Бажаю, аби посмішка ніколи не покидала тебе і твоє янголятко завжди було поруч.


З Днем ангела, мила Анно! Нехай твій ангел приносить тобі тільки добро, а його крила лагідно обіймають усі твої мрії. Бажаю, щоб кожен момент твого життя був наповнений небесною гармонією.Вітаю із Днем Анни! Нехай світле ім’я матері Пресвятої Богородиці стане твоїм захистом та життєвим оберегом. Нехай зберігає тебе, дарує надію, чистоту помислів, силу щирої віри, мир та душевний спокій.


Сьогодні – світле свято і в цей добрий день – у День Анни я щиро бажаю щасливого, благодатного життя у світі любові та радості, добрих справ та думок. Нехай душа не знає образ та розчарувань, нехай серце голосно співає та дарує близьким людям надію. Бажаю здоров’я, невтомної віри та сили.


У цей день твій ангелик святкує свій день народження. Тому я бажаю, щоб він завжди був поруч з тобою Анна і добре виконував свої обов’язки!Я тебе вітаю, мила Анно,
Бо Ангел твій святкує іменини,
Від рідних я бажаю радості й тепла,
Щоб доля ніжно цілувала щогодини,
Щаслива будь у колі друзів та родини!
А ще бажаю я тобі любові й добра!
На многії й благі твої літа!


Ангел твій зиму приносить,
І для тебе в небі просить:
Долю добру, незрадливу,
Ще й достатку цілу ниву,
У сім’ї любов та шану
Із Днем ангела, Анно!


З Днем ангела святої Анни!
Прийми мої сердечні привітання.
Хай покровителька твоя з небес,
Благословить душі і тіла процвітання!