Привітання з Різдвом христовим

З Різдвом Христовим вітаю! Христос народився – славімо його! Нехай це світле та чудове свято принесе те, про що мріють усі українці – перемогу ЗСУ, настання миру та повернення додому всіх наших захисників!


Вітаю з Різдвом Христовим. І в це світле свято хочу побажати бачити знаходити все добре в людях, дарувати надію близьким і втілювати свої мрії, щиро вірити і ніколи не забувати про просте людське щастя. Бажаю цінувати все, що в тебе є, і насолоджуватися кожною миттю свого життя.


Вітаю зі світлим святом Різдва! Бажаю миру, добра та достатку у кожну оселю! Нехай найрадісніші почуття переповнюють душу в цей чудовий день! Хочеться побажати лише добрих чудес, неземного щастя та виконання всіх благих бажань!З Різдвом Христовим! Душевної гармонії та чистоти, кохання, постійного позитиву, чудового настрою, сімейного нескінченного щастя та тотального благополуччя. Успіхів у всіх справах і щоб зірки з неба завжди яскраво висвітлювали життєвий шлях.


Нехай Різдво Христове подарує тобі багато добра, щастя, натхнення та щирих усмішок! Нехай Господь пошле тобі море кохання, стале здоров’я та мир у душі, а Україні – перемогу на полі бою!


 

Нехай Різдво Христове принесе у твоє життя лише добрі звістки, багато позитивних емоцій та величезну порцію щастя! Нехай Господь береже тебе та всіх твоїх близьких, пошле вам багато здоров’я, енергії та сил! Бажаю матеріального благополуччя, щирої любові та світу!Із Різдвом Христовим! Нехай це чарівне свято наповнить ваше життя світлом, теплом, радістю та благополуччям. Бажаю вам миру, добра, кохання, сімейного затишку. Нехай ангел-охоронець оберігає вас від усіх бід і негараздів!


Із Різдвом Христовим! Бажаю миру твоєму дому, твоєму серцю і твоїй душі. Нехай яскрава зірка прокладе тобі шлях до благополуччя, нехай у твоєму житті буде радість, любов, надія, віра й успіх. Бажаю сімейного затишку, міцного здоров’я та Божого благословення на довге щасливе життя.


Вітаю зі світлою радістю, із чарівним Різдвом! Нехай у душі завжди живе надія, нехай любов та віра не покидають ніколи! Бажаю, щоб життя не випробовувало на міцність і дарувало лише гарні сюрпризи.З Різдвом вас вітаю
Та вдачі бажаю,
Смачної куті,
Достатку в житті,
Колядок різдвяних,
Пампушок духмяних,
Здоров’я й любові
У домі доволі!


Нехай вам засяють різдвяні вогні!
Здоров’я й добробуту в вашій сім’ї!
Бажаю, щоб завжди робота була,
І щоб раділа вся ваша сім’я.
Щоб рік, що наступить,
Був кращим за всіх,
Вам злагоди в домі і в справах усіх


Чарівних свят, веселого Різдва,
Хай за вікном тихенько сніг кружляє,
Та в ніч казкову стануться дива,
І серденько від щастя запалає,
Любові та добробуту в оселі,
Щоб рік був благодатним та веселим!Колядку чути під вікном,
На небі зірка засіяла,
Сім’я зібралась за столом,
Молитва вголос зазвучала.

Христос родився! Слав його!
Вітаємо усіх зі святом,
Достатку й доброго всього
Вам хочем щиро побажати.


З Рождеством Христовим, з святом
Щиро вас вітаю!
В цей прекрасний день багато
Щастячка бажаю.

Хай довкола завжди буде
Людяність й тепло,
Мир й добробут в дім прибудуть
Й принесуть добро!


Я бажаю вам добра,
Щастя в душах та в оселі,
Щоб на цілий рік вперед
Були щирі та веселі.

Щоб святкова коляда
Настрій добрий підіймала
І у день святий Різдва
Вас на радість надихала!