Привітання з Старим Новим роком

Вітаю зі Старим Новим роком і бажаю, щоб все старе і непотрібне залишилося в минулому році, щоб новий рік приніс тільки радість і щастя, щоб життя наповнилося яскравим світлом і новими силами, чудовими ідеями і яскравими емоціями, щирими.


Вітаю зі старим Новим роком і побажати щиро хочу нових перемог і великого успіху в новому році, щасливих моментів та радісних моментів. Бажаю, щоб усі образи, тривоги і печалі залишилися в минулому, щоб новий рік був наповнений лише щастям, гармонією, добром і миром!


У старий Новий рік нехай диво буде на порозі, стукає у двері щастя, успіх, везіння і радість. Бажаю, щоб вся ця компанія не просто гостювала, а залишилася жити в будинку. Віри в найкраще і вогню в очах!Нехай в старий Новий рік серце знову повірить в чудеса, а душа відкриє двері для нових пригод і надій. Бажаю залишити все сумне і погане за плечима, взяти в Новий рік з собою мрію і продовжувати свій шлях з любов’ю і відмінним настроєм.


Вітаю зі Старим Новим роком і побажати хочу, щоб все старе і непотрібне залишилося в минулому році, щоб новий рік приніс тільки радість і щастя, щоб життя наповнилася яскравим світлом і новими силами, чудовими ідеями і яскравими емоціями, щирою любов’ю і великою удачею.


Нехай Старий Новий рік принесе в твій будинок багато щастя, добра і радості! Нехай в душі панують гармонія і затишок! Бажаю щирої любові, стабільного достатку, міцного здоров’я і тільки хороших людей в твоєму оточенні!Вітаю зі Старим Новим Роком. Бажаю, щоб життям керував щасливий календар, щоб кожен день був сповнений казкою та магією, щоб радість в побут вносили веселі друзі і посмішки рідних, щоб серце радували приємні зустрічі і чудові свята.


Зустрічайте Старий Новий рік – із новим щастям! Нехай настрій буде святковим, сонячним навіть у холодну січневу пору, нехай збудуться всі бажання. Нехай новорічна казка буде маленьким вогником у Вашій душі до наступного Різдва, і на весь рік нехай будуть з Вами добро і радість.


Бажаю тобі, щоб Старий Новий рік забрав з собою те, від чого хотілося б позбутися, щоб залишив від спогадів за минулий рік тільки ті, від яких тепло на душі. Бажаю в Новий рік прийти з новими силами, оптимізмом. Усі старі біди нехай забудуться. Віри в краще, щирої любові і надії. Нехай все збудеться! Зі святом!Посмішок фортуни та удачі
У Старий бажаю вам я рік!
Серденько ніколи хай не плаче,
Відчуває радості потік.

Хай любов у домі запанує,
І збереться разом хай рідня,
Почуття приємні хай вирують
В тостах, у обіймах та в піснях!


Зі Старим Новим роком вітаю
Всій родині вашій бажаю
Успішного року і процвітання,
Збуваються хай усі мрії й бажання.
Хай теплим і затишним буде вал дім,
Мир, спокій й ласка будуть у нім!


Хай прибутки та достатки,
Не минають вашу хатку,
Хай ведеться й прибуває,
Щастя хай вас не минає,
Радості на кожнім кроці,
В старому Новому році!Вітаю зі Старим Новим роком! Нехай старими, але незабутніми стануть добрі моменти минулого, нехай в новому році збільшаться минулі успіхи і нехай буде, з ким розділити щастя і радість душі.


Старий Новий рік – це день, коли потрібно проводити старі думки, старий настрій і відкрити своє серце для нового, для чогось прийдешнього і майбутнього! Нехай рік буде легким, але яскравим, приємним, але не порожнім! Зі святом!


Ось і настало ще одне чудове свято – Старий Новий рік. І у вас з’явився ще один шанс загадати те, що не встигли на 1 січня. Нехай ще раз засяюють вогні на ялинці, в кожному серці загориться вогник надії на світле майбутнє і здійснення заповітної мрії. Зі святом!