Привітання з Добрим ранком

Світанок ясний наступає,

Нехай теплом тебя осяє.

З добрим ранком я вітаю,

Вдачі на весь день бажаю!


Доброго ранку найкращій людині,

Гарного настрою, вдачі, добра.

Хай новий день буде кращим та дивним,

Здійснення планів, на серці тепла!


Засяяло ясне сонце

У відчинене віконце.

Поскоріше прокидайся,

Дню новому посміхайся.

З добрим ранком я вітаю

Й посмішку я відправляю.Доброго ранку! Нехай весь день тебе переслідує удача і везіння. Відмінного настрою, і щоб всі справи виконувалися з легкістю!


Доброго ранку! Нехай він почнеться з радості і посмішки, з натхнення і удачі, з великих амбіцій і високих прагнень. Бажаю величезного заряду бадьорості, енергії та позитиву на весь день!


Доброго ранку! Нехай цей день принесе тобі лише гарний настрій і бадьорість духу. Насолоджуйся цим днем, нехай він буде наповнений виключно позитивними емоціями!Цей світ створений для любові, і прокидаючись, щоранку, я думаю про те, як прекрасно, що у мене є ти, моя любов. І я хочу побажати тобі доброго ранку, і нехай воно теж почнеться з думок про мене. І нехай, таких пробуджень в нашому житті, буде ще дуже і дуже багато!


Доброго ранку! Нехай весь день тебе переслідує удача і везіння. Відмінного настрою і щоб всі справи виконувалися з легкістю.


Бажаю доброго ранку, а заодно і чудового настрою на весь майбутній день. Нехай це ранок розбудить тебе приємною новиною, улюбленою піснею, смачною кавою, нехай море планів, які в голові, обов’язково сьогодні втіляться в твоє життя. Бажаю неймовірного натхнення і нескромного везіння.Улюблений я хочу, щоб сьогоднішній ранок стало для тебе яскравіше шкірки апельсина


Доброго ранку. Бажаю прогнати лінь і нудьгу геть, бажаю відразу посміхнутися і повірити, що все саме сьогодні вийде, що саме цього ранку почнеться весела і захоплююча історія. Бажаю бадьорості і сил, натхнення і чудового настрою, щирих посмішок і приємних емоцій.


Доброго ранку, соня! Я з нетерпінням поспішаю тобі сказати, що почався новий день, який обіцяє нам багато нового і цікавого.Сонячні промінчики лоскочуть твоє прекрасне личко, а значить, пора покинути обійми Морфея і привітати богиню ранкової зорі Аврору. Нехай підніме настрій грайливий Купідон, вселить упевненість Ніка, а прекрасна Афродіта стане твоєю супутницею на весь майбутній день. Доброго ранку, кохана!


Чудовий день, такий же, як і ти. Думки про тебе наповнюють мене неземною радістю. Посилаю тобі повітряний поцілунок, і бажаю вдалого, цікавого і барвистого дня.


Мій солодкий, бажаю ранкової бадьорості і сонячного настрою. Нехай весь день моя любов надає тобі свіжих сил і приносить удачу! Бажаю рішення рекордної кількості питань і звершення всіх планів, намічених на тиждень вперед.