Привітання з Трійцею

Вітаю зі Святою Трійцею! Нехай небесні хранителі завжди будуть за спиною. Нехай прикрощі, печалі та негаразди розсіються і поступляться місцем миру, радості та спокою. Нехай віра в краще разом зі свіжим літнім повітрям оселиться у вашому домі. Добра вам і благополуччя!


У цей літній день вітаю зі світлим святом – Трійцею. Нехай сум’яття і смуток покинуть серце, віра примножиться, а щастя осяє весь подальший життєвий шлях!


Всім серцем і душею бажаю добра в чистий і світлий день Святої Трійці. Нехай він дарує всім радість і зцілення, гілочки берези проганяють з життя все погане, а хороше неодмінно залишиться і примножиться!Вітаю з великим святом Святої Трійці, наповненим літнім теплом та прекрасною зеленню. Нехай ваше серце не знає тривог і ви переповнювалися любов’ю, цвітінням добрих почуттів до далеких і близьких, благословенною щедрістю та безмежною вірою у краще. Нехай Свята Трійця оберігає вас, захищає від необачних слів і вчинків, вселяє у надію у найкраще.


Вітаємо зі світлим християнським святом – Трійцею! Відчиніть вікно, впустіть літо та святе благословення! Нехай Отець, Син і Святий Дух оберігають вашу сім’ю, приносячи в дім лише душевний спокій, міцне здоров’я та віру у краще. Непохитної віри, Божої милості та дарування, чуйного серця та доброти. Нехай ваша душа не знає скорбот і світиться щастям. Спокою, безпеки та миру вам і вашому дому!


Зі святом Трійці вас! Нехай урочистий церковний дзвін наповнить душу натхненням і радістю, зміцнить віру і подарує надію, зцілить хвороби й нагородить терпінням, мудрістю, життєвими благами та щасливими миттєвостями.Всім серцем і душею хочу побажати вам тільки добра в це чисте та світле свято Святої Трійці. Нехай цей день дарує вам радість та зцілення, гілочки берези нехай проганяють із життя все погане, а хороше обов’язково залишається і примножується. Щастя вам!


Вітаю зі святом святої Трійці! Бажаю, щоб небесні Охоронці завжди були за спиною. Щоб прикрощі, печалі й негаразди розсіялися і поступилися місцем миру, радості і спокою. Нехай віра в найкраще разом зі свіжим літнім повітрям оселиться у вашому будинку. Добра вам і благополуччя!


Вітаю з великим святом Святої Трійці, наповненим літнім теплом та прекрасною зеленню. Нехай ваше серце не знає тривог і ви переповнювалися любов’ю, цвітінням добрих почуттів до далеких і близьких, благословенною щедрістю та безмежною вірою у краще. Нехай Свята Трійця оберігає вас, захищає від необачних слів і вчинків, вселяє у надію у найкращеВітаю з Трійцею, чистим, світлим та чудовим святом! Бажаю всім нам миру та щастя у повсякденних справах, добра і взаємного розуміння в сім’ї, любові та смирення в серці, здоров’я та легкості в тілі, натхнення та гармонії на душі, добрих надій та світлих почуттів у будь-якій та кожній миті!


Цього літнього дня хочу привітати вас зі світлим та важливим святом для кожного віруючого – Трійцею. Нехай сум’яття і смуток покинуть ваше серце, а щастя осяє весь подальший життєвий шлях.


Сьогодні ми відзначаємо свято єдності трьох світлих святин, свято Святої Трійці. Цього дня ангели на небі моляться про наше здоров’я та благополуччя. Вітаю Вас зі святом та бажаю щастя, миру Вашому дому, здоров’ю та світлому коханню. Нехай Ваше життя буде таким чистим, як джерельна вода. Нехай птах удачі обов’язково часто прилітає до Вас. Нехай Вас, обходять печалі та біди. Нехай добро супроводжує Вас по всьому життєвому шляху. Нехай Господь показує Вам правильний шлях життя.Вітаю з Трійцею і хочу побажати, щоб у твоє життя стукали тільки добрі вісті, щоб кожен день в тебе знаходилися сили для добрих справ, щоб у твоєму домі ніколи не згасло світло блага і щастя, щоб на твоєму шляху завжди горіло зелене світло до успіху, процвітання і здійснення бажань!


Вітаємо зі світлим християнським святом – Трійцею! Розкрийте вікно, впустіть літо і святе благословення! Нехай Отець, Син і Святий Дух оберігають вашу сім’ю, приносячи в будинок лише душевний спокій, міцне здоров’я та віру в краще. Непохитної віри, Божої милості та обдарування, чуйного серця і доброти. Нехай Ваша душа не знає печалей і світиться щастям. Спокою, безпечності та світу вам і вашому будинку!


Вітаю зі святом Святої Трійці! Бажаю, щоб небесні Хранителі завжди були за спиною. Щоб горе, печалі та негаразди розсіялися і поступилися місцем світу, радості та спокою. Нехай віра в краще разом зі свіжим літнім повітрям оселиться у вашому домі. Добра вам і добробуту!