На Одещині прикордонники затримали сімох чоловіків

Затримані прикордонниками чоловіки. Південне регіональне управління Держприкордонслужби України

В Роздільнянському районі Одеської області прикордонники Подільського загону затримали групу чоловіків. Вони нібито намагались незаконно перетнути кордон.

Про це повідомили у Південному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.

За даними прикордонників, семеро чоловіків намагались незаконно перетнути придністровський сегмент українсько-молдовського кордону. Це були жителі Харківської, Львівської та Дніпропетровської областей.

У ДПСУ зазначили, що військовозобовʼязані звернулись за допомогою до адміна одного з телеграм-каналів, який дистанційно проклав їм "безпечний" маршрут, але без гарантій успішного переправлення:

"Проте, у разі вдалого переходу клієнтів, отримав би по три тис. доларів США з кожного на криптогаманець".

Щодо чоловіків склали протоколи про вчинення ними адміністративного правопорушення передбаченого ст. 204-1 КУпАП "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України". Справи направили до суду. Їм загрожує штраф або адміністративний арешт.

Джерело