Вишкіл у “Карпатах”. Суспільне Львів/Іванка Дусько
"Діти відібрані з усіх осередків, з усіх центрів національно-патріотичного виховання у Львові, ми відбирали невелику кількість — лише по двоє з центру. Кожен день має і якусь військову компоненту, і світоглядну. З нами тут детально працюють друзі з "Хартії", — розповів психолог центру національно-патріотичного виховання при 92 школі Тарас Пристацький.
Як говорить інструктор з тактичної медицини бригади "Хартія" на позивний "Рейн", під час вишколу вивчали тактику, вогневу підготовку, медицину, топографію та орієнтування на місцевості.
Вишкіл у “Карпатах”. Суспільне Львів/Іванка Дусько
"Ми уже три роки живемо в стані війни. Наша держава і всі повинні знати і володіти тими чи іншими навичками з цих дисциплін, тому що ніхто не знає, коли і де його застане війна", — розповів "Рейн".
Учасниця вишколу Ярина Голубська ділиться, що для неї гра була досить цікавою.
"Ця гра була доволі цікава, вона включає в себе такі активні рухи, потрібно багато бігати, багато дивитись по сторонах, все контролювати. Для молоді зараз дуже важливо підіймати патріотичний дух, бо в країні війна і нам треба розуміти, що рано чи пізно таке може трапитися з кожним", — каже Ярина.