У Києві у перинатальному центрі запрацювало хірургічне відділення для немовлят, які мають вроджені патології

У Києві на базі перинатального центру запрацювала хірургія для немовлят. Фото: Facebook/Перинатальний центр м. Києва

На базі перинатального центру Києва відкрили відділення хірургії для новонароджених та дітей молодшого віку. Цілодобово там надають допомогу спеціалісти різних хірургічних спеціалізацій: загальні хірурги, нейрохірурги, кардіохірурги, дитячі гінекологи, лікарі УЗД.

Про це інформує перинатальний центр м. Києва.

Зазначається, що за медичною допомогою до центру можуть звертатися батьки немовлят, які мають вроджені вади розвитку та патології. Зокрема у центрі допоможуть у випадку:

  • вроджених вад розвитку (за виключенням кардіохірургічних оперативних втручань);
  • новонародженим з хірургічною патологією;
  • дітям з гострою гінекологічною патологією (від новонародження до 6 років).

"На базі відділення працює кафедра дитячої хірургії, що допомагає нам іти в ногу із сучасними техніками та методами заснованими на засадах доказової медицини. Також в арсеналі відділення є власний реанімобіль, що дозволить максимально безпечно доставити пацієнтів у відділення з будь-якого закладу м.Києва", — йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що у Києві захворюваність на грип та ГРВІ пішла на спад. За період з 25 по 31 березня зареєстрували 12 809 нових випадків захворювання на грип, зокрема COVID-19, та респіраторні інфекції. Це на 1287 випадків (9%) менше, ніж тижнем раніше. Водночас зросла кількість госпіталізованих як серед дорослих, так і серед дітей.

Джерело