Понад 2,7 млн користувачів: застосунку “Київ Цифровий” виповнюється 3 роки

Мобільний додаток. Cуспільне/Юрій Свиридюк

Мобільний додаток "Київ Цифровий" відзначає 3 роки із дня запуску. Нині налічується понад 2,7 млн користувачів застосунку.

Про це інформує Київська міська державна адміністрація.

"Завдяки нашим сервісам кияни можуть економити час, кошти та отримувати доступ до важливих міських послуг онлайн", — зазначила директорка Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Вікторія Іцкович.

Так, серед найпопулярніших сервісів "Київ Цифрового" нині є:

  • QR-квитки для міського транспорту — через застосунок кияни оплатили 50 млн поїздок;
  • транспортні карти — у "Київ Цифровий" їх додано 1,1 млн;
  • сервіси електронної демократії — опитування та підпис петицій. В опитуваннях взяли участь майже мільйон користувачів, які віддали 11,5 млн голосів;
  • оплата паркування — майже 1,5 млн погодинних паркувань були проведені через міський застосунок.

До 3-ї річниці з дня запуску розробники "Київ Цифровий" підготували для користувачів подарунок: святкові листівки з передбаченням. Щоб їх отримати, необхідно оновити застосунок.

Що відомо про застосунок "Київ Цифровий"

"Київ Цифровий" — мобільний застосунок, створений у 2021 році на заміну Kyiv Smart City.

Протягом 2022 року в застосунку "Київ Цифровий" з'явилося 7 нових функцій. Зокрема, фахівці увімкнули оплату банківською карткою та гаджетами з NFC на всіх маршрутах і видах комунального громадського транспорту.

16 листопада 2022 року столиця отримала нагороду World Smart City Award Special Recognition за міський застосунок "Київ Цифровий". Нагородження відбулося на конгресі Smart City Expo в Барселоні.

У додатку є спеціальна мапа укриттів, яку можна переглядати без інтернету. Також розробники додали нову функцію: тепер у застосунку можна поскаржитись не лише на недоступні укриття, а й на їх незадовільний стан.

Ще у "Київ Цифровий" з'явились підказки про закриті вестибюлі метро та відновився запис до ЦНАПів.

Міський застосунок "Київ Цифровий" розпочинає бета-тестування сервісу для голів Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). У сервісі можна буде отримати сповіщення про збори, відкриті голосування та взяти в них участь онлайн.

У березні 2024 року "Київ Цифровий" додав інформацію про роботу фунікулера і мапу виходів зі станцій метро та наявність ліфтів для маломобільних груп населення.

Джерело