Програма соціального замовлення. СБУ
Департамент соціальної та ветеранської політики КМДА заперечує інформацію СБУ про нібито завдані столичному бюджету збитки в 60 млн гривень, які призначались для паліативної допомоги тяжкохворим.
Про це повідомив директор департаменту Руслан Світлий.
Він заявив, що "жодних підтверджених фактів" та судової експертизи, яка фіксувала ці збитки немає.
"Саме кримінальне провадження сфабриковане, адже СБУ не має права розслідувати цю справу. Відсутні докази зловживання, немає навіть самого механізму «заволодіння коштами». Через медійну та юридичну атаку є ризик зриву надання життєво необхідних послуг для тяжкохворих, паліативних пацієнтів і людей із ментальними розладами", — зазначив Світлий.
Він додав, що Департамент соціальної та ветеранської політики ініціюватиме кримінальні провадження щодо "причетних до фабрикування цієї справи".
Що відомо про цю справу
Минулого тижня правоохоронці повідомили, що посадовці КМДА могли привласнити майже 60 млн гривень, які призначалися для паліативної допомоги.
За ці гроші в межах програми "Турбота. Назустріч киянам" мали здійснювати щоденний паліативний догляд за тяжкохворими, зокрема безкоштовне медобслуговування, купувати ліки та продукти.
Тоді в КМДА відреагували на підозру заступникам директора Департаменту соціальної та ветеранської політики. Там зазначили, що надавачі послуг чітко дотримуються встановлених державних стандартів.
Також серед фігурантів колишній чиновник КМДА, а зараз керівник однієї із столичних психлікарень та компанії медико-соціального профілю. Зазначається, що СБУ затримала його на спробі втечі за кордон.
Четвертий учасник "схеми" — це комерційний директор компанії, яка виграла тендер.