Заступника Генерального прокурора Гюндуза Мамедова звинуватили у покриванні злочинців, які експлуатували  хлопця-аутиста.

Спершу до Мамедова звернулася Юлія Подольська – тітка підлітка — аутиста, який проживав з нею та раптом накинувся з ножем на неї та її маленьку дитину. Жінці було нанесено 50 ножових ударів, від яких вона ледь не померла. Все це, за її словами, фіксувала камера відеонагляду.

Юлія переконує, що хлопець такого б  ніколи не зробив, якби його на це не підбурили.
У підбурюванні аутиста Подольска підозрює свого колишнього чоловіка. Якраз напередодні спроби її вбивства він за підробленою довіреністю переписав її майно на своїх довірених осіб.

“Батько моєї дитини Святослав Козирєв з минулого року систематично наді мною знущався. Він мене бив, погрожував мені, ламав мені пальці, хотів забрати сина. На виклики поліції реагував спокійно. Просто давав їм гроші, і ті їхали. А він далі знущався наді мною ще більше.

У нас в будинку жив мій племінник Арсеній, у нього вроджений аутизм, але ми з сестрою намагалися ввести його в нормальне життя. 1 березня цього року Арсеній напав на мене і мого 4-річного сина Мішу з мисливським ножем. Цей ніж належав Святославу Козирєва. Племінник завдав нам з Мішею 50 ножових ударів. Все, що відбувалося, зафіксовано камерами зовнішнього спостереження, встановлених у мене у дворі. Я встигла зателефонувати сестрі, вона викликала поліцію і швидку.

Племінник втік в будинок матері Святослава Козирєва, який його там чекав”, — розповіла Подольська у відеозверненні до Президента.

Водночас, за словами жінки, замість пошуку злочинців прокурори Мамедова «ховають» цю справу і «замітають сліди» злочину

Поки заступник Генпрокурора не реагує на ситуацію, на бік жінки становляться депутати ВР.

«Пане Мамедов! Я відмовляюсь вірити у те, що прокурори могли взяти хабар у такій шокуючій справі. Але поки історія Юлії – не на Вашу користь. Дуже прошу Вас розібратися у цій історії, аби нам не довелося кликати Вас у Раду на доповідь. І публічно з’ясовувати дуже чутливі речі, з огляду на участь у цій справі підлітка-аутиста. А Юлію попрошу зв’язатися зі мною в особистих повідомленнях і надати всю інформацію.
Якщо до відкриття Ради пан Мамедов не з’ясує всі обставини справи і не притягне винних до відповідальності, я буду використовувати усі важелі впливу, надані мені в рамках закону», — зазначив народний депутат Сергій Шахов у FB.

Він також звернувся до дитячого омбудсмена Миколи Кулеби, аби він втрутився у цю справу.