Зайнявся гончарством на реабілітації: військовий зі Львова завершив відновлення у центрі “Незламні”

Володимир Светлицький на реабілітації у центрі “Незламні”. Пресслужба Першого ТМО Львова

43-річний львів’янин Володимир Светлицький долучився до Третьої окремої штурмової бригади рік тому. Чоловік воював на Харківщині й отримав мінно-вибухове поранення руки під час штурму. Володимир проходив реабілітацію у центрі "Незламні".

Про це повідомили у пресслужбі Першого медоб'єднання Львова.

"Ми коли штурмуємо, зачищаємо посадку, то на нас летить усе, що можна. За рік неможливо перерахувати, скільки у мене було контузій", — каже Володимир.

У центрі "Незламні" військовий проходив фізичну реабілітацію, а також лікування наслідків контузії. За словами медиків, чоловік мав проблеми з пам'яттю та безсоння — не міг спати понад дві години на добу.

Володимир відвідував групові заняття з нейропсихологом та арттерапію. Також у реабілітаційному центрі він вперше зайнявся гончарством.

"Найбільш помічне для мене там – це люди. З ними можна поспілкуватися, вони щось підкажуть нове, те, що я не знав. Я відволікаюся, заспокоююся і не думаю про те, що було на фронті", — розказує військовий.

Наразі Володимир закінчив реабілітацію та повертається до військової служби.

Декілька виробів Володимира покажуть на виставці в Центрі інтелектуального мистецтва "Меркурій". Подія запланована на 28 березня, а всі гроші з продажу робіт скерують на закупівлю матеріалів для творчої майстерні центру "Незламні".

Джерело