Російський військовий на фоні Бердянського морського торгівельного порту в тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області. Теlegram/Бердянська МВА з посиланням на пропагандистське джерело
У морському торговому порті, що знаходиться у тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області, дефіцит співробітників — від адміністративного персоналу до звичайних працівників.
Про це сьогодні, 24 березня, повідомили в пресслужбі Бердянської міської військової адміністрації (МВА).
"За повідомленнями окупаційної влади, у захопленому Бердянському центрі зайнятості відбудеться ярмарок вакансій ДП "Бердянський морський торгівельний порт". Судячи з опублікованого списку, гострий дефіцит кадрів спостерігається в усіх сферах: від адміністративного персоналу до рядових працівників", — йдеться в повідомленні.
Також в МВА зазначили, що окупаційна влада шукає будь-яких працівників — всіх охочих, незалежно від досвіду та кваліфікації.
Раніше Суспільне повідомляло, що на тимчасово захопленій території Запорізької області окупантів працевлаштовуватимуть до Бердянського морського торгівельного порту.
Читати ще
У порту окупованого Бердянська супутник зафіксував згарище на місці двох паливних резервуарів — ЦЖР