За достовірною інформацією з управління боротьби з корупцією ДПС України, їх фахівці зараз дуже серйозно займаються черговими ділками в лавах Державної податкової служби України.

Як стало відомо, співробітники Податкової використовують службове становище для особистого збагачення і "кришування" незаконних операцій зернотрейдерів. При цьому, збиток обчислюється мільйонами.

Фото Новини Закарпаття
Фото Новини Закарпаття

Претензій виникло чимало:

- кришування нечистих на руку зернотрейдерів;

-приховання злочину;

- зловживання службовим повноваженнями та недбалість;

- відсутність контролю (Податкова після реформи є єдиною юридичною особою і уявити собі самодіяльність чиновників на місцях неможливо) і покривання нечистих на руку бізнесменів посадовими особами Департаменту боротьби з відмиванням ДПС України, в чиї обов'язки входить виявлення і фіксація саме відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом і допомога правоохоронцям.

Фото Суспільне.Крим
Фото Суспільне.Крим

Все це суперечить принципам нульової толерантності до корупції та верховенства права, закладеним керівництвом країни в основу нової правової системи України.

Дуже сподіваємося, що інформація приверне увагу комісії ВРУ з розслідування зловживань у Податковій. За наданими даними, збиток бюджету завдано суттєвий - розмір "відмитих" грошей сягає понад 55 млн грн.

Інсайд вказує на підозри на адресу "Кернел-трейд" і керівництва Департаменту боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом.

ДПС України. Матеріали кримінального провадження №32020100000000288 від 03.06.2020 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 212 КК України, підтверджують написане вище.

Популярні новини зараз

Чому Золотоноша провалюється під землю? Або Вори мають сидіти у тюрмі, а не у міськраді

Експерт озвучив прогноз на наступні роки президентства Зеленського

Британський "мутант" COVID-19 посилив другу хвилю: вакцина може опинитися під загрозою

Лікар: "Україні потрібен 2-3 тижневий локдаун із зупинкою громадського транспорту"

Показати ще