За достовірною інформацією з управління боротьби з корупцією ДПС України, їх фахівці зараз дуже серйозно займаються черговими ділками в лавах Державної податкової служби України.

Як стало відомо, співробітники Податкової використовують службове становище для особистого збагачення і "кришування" незаконних операцій зернотрейдерів. При цьому, збиток обчислюється мільйонами.

Фото Новини Закарпаття
Фото Новини Закарпаття

Претензій виникло чимало:

- кришування нечистих на руку зернотрейдерів;

-приховання злочину;

- зловживання службовим повноваженнями та недбалість;

- відсутність контролю (Податкова після реформи є єдиною юридичною особою і уявити собі самодіяльність чиновників на місцях неможливо) і покривання нечистих на руку бізнесменів посадовими особами Департаменту боротьби з відмиванням ДПС України, в чиї обов'язки входить виявлення і фіксація саме відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом і допомога правоохоронцям.

Фото Суспільне.Крим
Фото Суспільне.Крим

Все це суперечить принципам нульової толерантності до корупції та верховенства права, закладеним керівництвом країни в основу нової правової системи України.

Дуже сподіваємося, що інформація приверне увагу комісії ВРУ з розслідування зловживань у Податковій. За наданими даними, збиток бюджету завдано суттєвий - розмір "відмитих" грошей сягає понад 55 млн грн.

Інсайд вказує на підозри на адресу "Кернел-трейд" і керівництва Департаменту боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом.

ДПС України. Матеріали кримінального провадження №32020100000000288 від 03.06.2020 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 212 КК України, підтверджують написане вище.

Популярні новини зараз

У нардепа в Раді помітили дорогий годинник за ціною авто (фото)

По дві пенсії кожному: хто і скільки отримає після чергової реформи

Тарифи на воду і тепло різко підскочили, скільки доведеться викласти за комуналку: "вже з січня"

Шмигаль зібрався відправляти українців на пенсію з 50-ти років

Показати ще