У мережі розмістили фотографії кортежу глави МВС України Арсена Авакова, що свідчать, що він їздить на середньорозмірному кросовері VW Touareg. Його кортеж зараз помітно скромніше, ніж був кілька років тому.

Про це пише today.ua.

Шість років тому в мережі показали кортеж Авакова, що складається з двох броньованих новеньких Мерседесів і позашляховика. На одній з трас він рухався зі швидкістю 180 км/год, хоча на тій ділянці максимально дозволена швидкість – 110 км/год.

Тепер, шість років потому, міністр МВС їздить на VW Touareg. Його супроводжує всього лише ще один Touareg. За фотографіями важко визначити, броньовані це машини чи ні. Не виключено, що бронювання є, як у автомобілів багатьох вищих чиновників.

Зверніть увагу, що кросовери, хоча і однакові, але один з них має хромовану обробку. Це ознака більш дорогої комплектації. Є зовні і інші ознаки більш дорогої комплектації.

Номерні знаки у машин мають однакові літери, але трохи відрізняються цифровим поєднанням. Чи є у Авакова "підмінки" – однакові номери) - невідомо.