Гучний конфлікт між учителем і ученицею стався в одній зі шкіл Конотопа в Сумській області. На відео потрапило, як педагог силою виштовхує з класу ученицю. Це викликало обурення батьків дівчинки і мама написала заяву в поліцію, про це йдеться в сюжеті ТСН.

Як розповів сам учитель, його дії були вимушеними, так як школярка зривала урок креслення і не реагувала на зауваження. Викладач намагався втихомирити дебоширку дзвінком її мамі, але авторитету матері не вистачило для того, щоб закликати дочку до порядку.

"Її дочка послала на три букви. І це можуть підтвердити Однокласники. При спробі вилучити у неї телефон вона накинулася на мене, почала дряпатися, перекидати стільці і парти, і мені довелося взяти її за куртку і виштовхати її з класу", - пояснив учитель школи №5 Конотопа Олександр Дубина.

Заступник директора школи визнає, що вчитель діяв непрофесійно, проте в даній ситуації вважає, що його дії були вимушеними. 14-річну дівчинку перевели в цю школу два роки тому з міської гімназії через проблемну поведінку. На новому місці навчання вона не стала поводитися краще і педагоги вже просили батьків перевести її в інший навчальний заклад, але ті відмовилися. Прізвище дівчинки добре знайома і поліцейським.

Заяву від її мами про побиття дочки в поліції прийняли і відкрили кримінальну справу, а ось зустрічну заяву вчителя про приниження честі і гідності навіть не стали розглядати.

Учні школи підтримують вчителя-називають його дуже хорошим і дивуються, що його можна було настільки вивести з себе. А ось дівчинку називають дивною і кажуть, що ніякого побиття не було.