Український актор Євген Кошовий прийшов в сказ через те, що шахраї, прикриваючись ім'ям "Кварталу 95" проводять розіграші і виманюють з українців гроші. Про таке розлучення комік попередив всіх довірливих шанувальників гумористів.

Кошовий опублікував на сторінці в Instagram відео, де гнівно розповів про аферистів.

"Всім привіт! Кожному відповідати часу не вистачить. Дивіться, ніяких розіграшів ні Студія "Квартал 95", Ні я особисто не проводимо! З" розводять " боремося, намагаємося їх банити. Не ведіться на ці розлучення, не витрачайте, тим більше, останні гроші! Офіційні розіграші проводяться тільки з офіційних сторінок студії" Квартал 95", з Моєї сторінки і з офіційних сторінок всіх акторів. Я сподіваюся, до вас достукався і перестаньте вихлюпувати емоції на інших. Всіх обійняв, всім добра", - сказав Кошовий.

У коментарях українці подякували Кошовому за турботу, а інші українські зірки написали, що у них теж таке було. Наприклад, про таких же шахраїв повідомила телезірка Леся Нікітюк.

  • У мене таке рік було!!! Сволоти!хлопці не ведіться на шарлатанство!!
  • Звичайно, вони вже один розіграш провели, розвели всю країну.
  • Женя, я ніколи не бачив Вас таким сердитим. А вірно сказано - неведіця нінаякі розіграши!
  • Євген, спасибі. На жаль знайомі попалися на цей капелюх - "нібито ваш розіграш". Боротися з ними треба боротися!!!!
  • Я перш ніж встрять, завжди перевіряю інформацію. Так ось я знайшла цілу петицію в інтернеті, що це розлучення. У цій статті було детально розписано, що в цьому розіграші було взято відео з вашої сторінки, Євген, однорічної давності. Я була переконана, що у нас адекватний народ. Але мабуть, у тих, хто бажає легких грошей, мозок геть відмовив. Женя, вам терпіння.