Треба, щоб усі депутати та їх сини відслужили 2 роки на передовій, — активіст

В соціальній мережі, широкого розголосу набув пост активіста Марусі Звіробій:

«Якщо я стану президентом, то усіх нардепів і їх синів призовного віку змушу відслужити на передовій 2 роки!

Не служив — не мужик! і тим більше не нардеп!», — пише вона.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко нагородив орденом «За заслуги» І ступеня екс-нардепа від Партії регіонів, скандального забудовника Ігоря Лисова.

На це звернув увагу колишній журналіст і кандидат у президенти Дмитро Гнап у Facebook.

Відповідний указ від 4 травня розміщено на сайті президента. Зазначається, що Лисова та інших нагороджено «за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм».

«Лисов – колишній нардеп від Партії регіонів двох скликань. Скандальний забудовник. В 2009-му році став відомим через те, що його пасинок з ножем напав на водія поливальної машини в Києві. Пасинок ганяв вночі містом на джипі і комунальний транспорт йому дуже заважав. Справу пасинка, очікувано, зам’яли», — пише Гнап.

За його словами, після цього Лисов просив дозволу збудувати храм у Києві.

«Мешканці Голосіївського району на громадських слуханнях дозволили лише з умовою, щоб храм був Української автокефальної церкви (УАПЦ). Лисов пообіцяв. А, коли храм побудували, Лисов передав його Московському патріархату», — зазначає колишній журналіст.

Він також нагадує, що 2015 року Генпрокуратура відкрила справу через масштабну будівельну аферу забудовником «Ліко-Град», власником якої є Лисов.

«Юрій Луценко, чим завершилася та справа? Лисова покарали орденом?», — пише Гнап.

У неділю Українська громада Росії звернулася до президента Петра Порошенка з закликом скасувати нагородження «голови ради Об’єднання українців Росії» Василя Думи орденом «За заслуги» І ступеня.

9 травня Порошенко присвоїв главі Служби безпеки України Василю Грицаку звання «Герой України».

Share