Самая красивая учительница из сериала

Звезда сериала «Школа» Янина Андреева поделилась с подписчиками новыми снимками и своими планами на ближайшее будущее. Актриса собрала массу комплиментов.

Янина Андреева

Янина Андреева стала известной после съемок в сериале «Школа». В этом проекте она сыграла роль бывшей бизнес-леди, а теперь преподавателя экономики Екатерины Белозерской. Отметим, что это первая главная роль в карьере 35-летней актрисы. До этого она снималась в эпизодических ролях в таких проектах: «Банкирши», «Сестры по крови», «Все включено» и «Похищение богини».

Янина ведет свою Instagram-страничку, на которую подписано почти 430 тысяч человек. Актриса часто делится новыми снимками из своей повседневной жизни. Отметим, что в быту актриса использует украинский язык.

Подписчики Янины отмечают ее красоту и хороший вкус в одежде. Этим летом актриса предпочитала носить сарафаны. В гардеробе Андреевой несколько сарафанов ярких и нежных расцветок.

Так, на фотографиях из микроблога актрисы ее можно увидеть в черном сарафане с цветочным принтом, зеленом платье-халате с черным рисунком, в красном кружевном сарафане, в однотонном голубом, полосатом и других сарафанах.

Фолловеры отмечают, что легкие наряды по фигуре очень к лицу актрисе. Они подчеркивают ее стройную фигуру.

Отметим, что сейчас Янина готовится к 1 сентября. Нет, она не преподает на самом деле в школе, зато ее дочь Ника идет в первый класс.

View this post on Instagram

@balance.uz.ua На репетиції @theboykoandrey ❤️ Під його пісні добре закохуватися і знаходити своє Взаємне кохання🙏 Правда,дівчата ?

A post shared by yanasilence (@yanasilence) on Jun 10, 2019 at 4:48am PDT

Популярные статьи сейчас

В декабре и январе украинцы смогут отправлять посылки бесплатно

Тарифы на электроэнергию для населения: сколько придется платить в 2021-м

Врачи увольняются, а больные с COVID-19 лежат в холодных палатах: жуткие условия в больницах Запорожья

Коронавирус может исчезнуть сам: академик НАН назвал неожиданную причину

Показать еще

View this post on Instagram

Подалі від столичної «пекельні» +35 градусів це Вже перебір.🤦🏻‍♀️ Не Мальдівами єдиними! В Україні теж гарно та є де сховатися від спеки. Поки в моїх планах рідне село…Володарський район! Там теж гарно і спогади дитинства і того,як колись було нам-дітям добре ,весело…Поруч бабуся,дідусь ,сестри. А попереду Фантастичне майбутнє! Різне майбутнє з усіма складнощами. Але ми тоді ще цього не знали. Просто раділи та насолоджувались своїм дитинством без гаджетів і всього,що наразі допомагає дітям проводити несумне літо )

A post shared by yanasilence (@yanasilence) on Jun 15, 2019 at 3:35am PDT

View this post on Instagram

A post shared by yanasilence (@yanasilence) on Jul 9, 2019 at 9:26am PDT

View this post on Instagram

🌺❤️😌отримувати задоволення від дня, від людей з якими ти працюєш сьогодні. І які,створили твій день та прикрасили його

A post shared by yanasilence (@yanasilence) on Aug 11, 2019 at 3:01am PDT

View this post on Instagram

🍓Розчарування від тих про яких думали Надто добре. Сподівалися і вірити, що Ось-ось тепер знайшли близьких по духу людей. Будували собі спільну картину майбутнього. Вашого подальшого спілкування, дружби…Можливо в подальшому співпраці. Ділові стосунки в дружбі теж трапляються та існують. Уявляли мабуть собі, як часто попри роботу будете вибиратися разом на каву і говорити на цікаві,важливі теми для вас обох. Нейтральне,легке спілкування попри роботу. 🍓Але сталося так, що через певний відрізок часу- розпач та розчарування. Все не те. Все, що ви собі набудували в думках. Навигадували про все-все ваше спільне — ілюзія! Міф… Зовсім не та людина ,не та картина…Знайома ситуація? Вірю 😌🙌! По суті, це наша уява,наша проблема, що ми Надто тягнемося до людей,якими Начеб-то вважаємо своїми. Захоплюємось ними. Це наші проблеми,що ви створили свою ілюзію. Не їх ) Не звинувачуйте себе за це😌! Не картайте! Прийміть себе саме такою:довірливою, доброю,відвертою… Це якраз Чудові якості. Принаймні, ви нічого не вкрали,не забрали,не образили. Просто …знову повірили у казку, яка в черговий раз не сталася. Не страшно. Це- життєвий досвід. Через який ви все ж таки знайдете своїх партнерів,начальників,друзів,коханих…І саме тоді,коли ви цього вже не чекаєте в ваші двері постукають — Ваші люди ) Вони вас самі знайдуть і витягнуть з нелегкого періоду. Подадуть руку помочі. Ініціативні будуть тепер Вони,а не ви)). Все що відбувається у вашому житті наразі — досвіди ! Ви всьому навчаєтесь, просто ви ще не зрозуміли цього. З кожної історії-уроки. Ви їх засвоюєте, загартовуєтесь стаєте міцнішими душевно та в результаті отримаєте — приз! Приз за всі ваші старання, випробування, гори сліз #мамаактриса#акторка #актриса #актрисакино #телеведуча #ведення #зйомки #зйомки🎬🎥 #ведущая #фотомодель #модель #блогер #допобаченнятелебачення #телебачення #творчество #yanasilence #бизнесидеи #бизнес #бізнес #бізнесwoman

A post shared by yanasilence (@yanasilence) on Aug 14, 2019 at 4:22am PDT

View this post on Instagram

✍️Стан загубленості , самотності (навіть попри сімейний стан) нерозуміння Всього, що з тобою відбувається. Не сприйняття себе у всьому. Відсутність апетиту та Бажання їсти. Щодня відкриваєш очі і Нічого не радує. Робиш якісь рухи, потрібні та Через силу, але мотивації,стимулу у цьому не вбачаєш. П‘єш заспокійливі, говориш з рідними на цю тему, шукаєш у певних книгах Такі потрібні ,проникливі слова. Але цього вистачає ненадовго. І знову все по колу. Як муха яка миттю потрапляє в павутиння, щосили барахтаєтся там, робить рухи а результату — нуль. Всеодно в павутинні. Щось намагаєшся робити, а воно не Дає результату. Хоча,все наразі від тебе залежить — робиш. Немає стимулу та чітких життєвих орієнтирів. Як корабель без порту призначення — пливе не туди, де його чекає бажаний результат, а туди, куди гонить вітер та підводна течія. І часто це призводить до того, що ми Роками топчемося на одному місці. Час від часу ,з року в рік спостерігала за такими, своїми життєвими періодами своєю поведінкою. Як до цього ставлюсь я, як переживаю. Та як це сприймають інші люди, які мене оточували тривалий час. І помітила,що реакція була різною: Коли життя підкидувало несподівано приємні сюрпризи. Ми все це приймали, брали, раділи та йшли вже спокійно вперед. Якщо ж раптом повний безлад відбувається скрізь: від роботи до родини. Від особистих стосунків до ділових. То починається — паніка!!! І тут вже не завжди рятували заспокійливі на кштал (Гліцесед, валеріяночка…) Ліки часом не брали. Бо по-іншому стали сприймати все. Роки та зміни в організмі. І при таких ситуаціях часто-густо мої знайомі Вже звертались до спеціалістів. Психологи, психіатри…Бо самотужки вже не вибратись. А це довгий,тривалий період до Пізнання самого себе, розбирання ситуації. І врешті , як результат — Знаходження себе , речі поставлені всі на свої місця. Ви-борець,воїн — переможець!!! ✍️ А ще цікава річ хто не знав. Кожні сім років, починаючи з моменту народження, наше життя Кардинально змінюється. Ми змінюємось. У нас вже інші цілі, завдання …Йде розвиток особистості. Всі семирічні цикли закінчуються врешт «доленосними роками» 7, 14, 21,28,35,42,49… Схоже чергові зміни йдуть ..

A post shared by yanasilence (@yanasilence) on Aug 16, 2019 at 7:01am PDT

View this post on Instagram

Останні літні,спекотні,сонячні дні проведені в спокої, в колі родини та в приємній атмосфері Розмови про наше майбутнє, про спільні плани на потім, поїдаючий смачний плов з бараниною та салат з теплою індичкою під сиром @kuvshin_restoran Розмови про Доросле життя Ніки в школі під натуральне морозиво з лохини… Смачно було @kuvshin_restoran, добре було ,комфортно,затишно … Тепер,не скоро так зберемося. Осінь на порозі і …школа 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😬

A post shared by yanasilence (@yanasilence) on Aug 28, 2019 at 7:54am PDT

Ранее сообщалось, что звезда сериала «Школа» Лиза Василенко показала очень интересную позу. Вот же шаловливая!

Hyser также писал, что самая красивая звезда сериала «Школа» показала свои пляжные фото: леопардовое бикини вскружило поклонникам головы.