Це відео водночас жахає і викликає жаль. Дивіться, як на пункті пропуску в Станиці Луганській, що на Луганщині, люди біжать на мирні території.

КПВВ «Станиця Луганська». 6 ранку. Натовп людей біжить до пункту пропуску, щоб якомога швидше потрапити з окупованої території на вільну. Попереду – чоловіки з «кравчучками», які поспішають набрати українських товарів та встигнути повернутися до «народної рєспублікі». І цей жах відбувається у 2019 році…

Цю картину, кажуть очевидці, можна побачити на КПВВ чи не щодня. Ось такий він, справжній «русский мір», щоб там не показували у своїх пропагандистських сюжетах росіяни.

Натовп на КПВВ «Станиця Луганська»

КПВВ «Станиця Луганська». Шоста ранку. Натовп людей біжить до пункту пропуску, щоб якомога швидше потрапити з окупованої території на вільну. Попереду – чоловіки з «кравчучками», які поспішають набрати українських товарів та встигнути повернутися до «народної рєспублікі». І цей жах відбувається у 2019 році… Цю картину, кажуть очевидці, можна побачити на КПВВ чи не щодня. Ось такий він, «русский мір», щоб там не показували у своїх пропагандистських сюжетах росіяни. Тим часом українські воїни просто зараз на передовій роблять усе, аби нас не спіткала доля окупованого Донбасу. Допомогти їм наблизити перемогу над ворогом можна тут: http://clc.am/wKDoUgФонд «Повернись живим»

Gepostet von Повернись живим am Montag, 25. März 2019

Джерело