Працівники КЗ у Дніпропетровській області забили тривогу

Впроваджені карантинні обмеження, зростаюча щодня кількість хворих, звісно, стали найобговорюванішими темами серед українців. Та, схоже, в деяких областях людям доводиться хвилюватися в результаті дій місцевої влади, ніби спрямованих на вирішення карантинних питань. До нашої редакції звернулися мешканці Дніпропетровського району, аби поділитися неподобством, що відбувається в Комунальному закладі «Верхньодніпровський дитячий будинок-інтернат №1».

Проти і батьки, і працівники: люди стверджують про «дерибан» та закриття дитбудинку

Дитячий будинок-інтернат №1 є соціально-медичним закладом та навчально-виховним закладом для постійного проживання дітей-інвалідів з вадами фізичного та розумового розвитку.  І на даний момент працює в штатному режимі, всі діти знаходяться на місцях. Та останнім часом спокійне життя скінчилося і для місцевих працівників, і для батьків.

Днями було прийнято рішення про реорганізацію КЗ «Верхньодніпровський дитячий будинок-інтернат №1″ ДОР»», який розглядався серед інших закладів як можливий для розташування обсервації, та приєднання його у подальшому до «Верхньодніпровського дитячого будинку-інтернату №2».

«По суті так прийшов Аверькін і Кришень до Олійника, сказали, що є тема заробити. Під шумок карантину забираємо дитячий будинок, звільняємо директора, ставимо свою людину. На картках у дітей є 11 млн, забираємо, ділимо і ніхто нас не знайде, потім викинемо дітей в інші будинки, а землю продамо. Облрада бреше – батьки хотіли прийти до губернатора, в облраду, але їх нікуди не пустили», – скаржиться автор звернення.

За словами працівників закладу, таке рішення не було узгоджено з керівниками області, а звільнення директора – взагалі, є необґрунтованим.

«За період роботи  Змієнко Олександра Леонідовича на посаді директора КЗ   «Верхньодніпровський дитячий будинок-інтернат №1″ ДОР», в закладі відбулися й відбуваються позитивні зміни, відсутня смертність підопічних. Завдяки його комунікабельності та професіоналізму у вихованців та колективу з’явилось багато чудових шефів та благодійників, які постійно підтримують і допомагають у складних ситуаціях», – підкреслюють місцеві працівники.

Місцеві жителі підозрюють, що у планах місцевої влади – відмивання коштів та продаж закладу.

«Звільнили директора дитячого будинку, який 20 років доглядав цих дітей,  абсолютно беззаконно. На  його місце призначили підконтрольного облраді, з іншого дитячого будинку №2 Баса Євгена Анатолійовича, який довгі роки був замішаний в корупції, а так само в продажу дітей. Ці люди намагаються захопити дитячий будинок, вкрасти 11 млн грн, продати весь дитячий будинок», – відзначає автор звернення.

Ще більше обурила поведінка членів перевірки, які відвідували заклад перед звільненням директора та підписанням рішення про реорганізацію.

Зі зверненням щодо недопущення закриття закладу та недопущення звільнення з посади директора дитбудинку колектив звернувся до керівництва області.