Порятунок 12-річного хлопчика, що провалився під кригу на Київщині. ДСНС Київщини
У селі Германівка Обухівського району Київської області дванадцятирічний хлопчик провалився під кригу на місцевому ставку. Дитина пробула у крижаній воді 20 хвилин, нині хлопчик у лікарні.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Київської області.
"Коли рятувальники оперативно прибули на місце з'ясувалось що 12-ти річний хлопчик вже більше 20-ти хвилин знаходиться у крижаній воді. Рятувальники встигли вчасно. Дитину доправили на берег і передали лікарям екстреної медичної допомоги з сильним переохолодженням", — йдеться у повідомленні.
У ДСНС зазначили, що ця надзвичайна подія відбулась після того, як вчителька на перерві почула розмову учня з друзями про те, що він збирається йти додому через ставок, провела з ним розмову, заборонила це робити й Володимир навіть пообіцяв, що так робити не буде. Але обіцянку не стримав.
Як ми раніше писали, днями на річці Дніпро у Києві рибалка провалився під крихкий лід. Вибратися йому допомагали троє очевидців.
Напередодні синоптики попередили про тонку кригу на водоймах через потепління. Крига недостатньо міцна, аби на неї виходити.