«Міністр МВС сам подасть у відставку»: между Зеленским и Аваковым произошло недоразумение

За інформацією джерел DT.UA, у середу відбулася зустріч Володимира Зеленського і Арсена Авакова, за участи очільника Офісу президента Андрія Богдана і помічника президента Сергія Шефіра, якого вважають близьким товаришем міністра внутрішніх справ.

Судячи з усього, годі говорити про мир і злагоду між очільником силовиків та Банковою — впродовж годинної розмови Аваков не тільки відмовився від запропонованих йому заступників і заявив про бажання самостійно формувати команду МВС, а й не погодився віддати Нацгвардію Зеленському.

Про це у своїй статті для DT.UA пишуть Михайло Каменєв, керівник ГО «Правозахисна ініціатива», та Степан Золотар, юрист, голова Фундації регіональних ініціятив. На їхню думку, питання заступників незабаром вирішиться і не обов’язково стане критичним, адже довелось Авакову змиритись із призначенням Еки Згуладзе своєю першою заступницею, а Хатії Деканоідзе — очільницею новоствореної Національної поліції.

«А от щодо Національної гвардії все може бути складнішим — не виключено, що в разі, якщо такі зміни буде ухвалено, міністр МВС сам подасть у відставку Принаймні така погроза пролунала під час зустрічі на Банковій. «, — зазначають експерти.

Джерело

Share