Є підозри, що колишньому військовому прокурору знову готують «крісло»

Останнім часом Президент став все частіше і відвертіше говорити про кадровий голод. У той час, так звані діти Сороса, схоже, виявилися «самокатчиками», а Святослав Вакарчук вдруге пішов з лав Парламенту «без бою». Втім, цю доволі сумну картину доповнює ще один кричущий факт.

Вимальовується досить цікава статистика – виходить, що певне коло осіб поєднує спільна риса.

2 губернатори (Сумської і Донецької областей), 4 обласні прокурори (Хмельницька, Рівне, Луганськ, Донецьк), 1 нардеп в «Слузі народу» (заступник голови комітету з питань правоохоронної діяльності) і «вишня на торті» — новий старший групи прокурорів, який оголосив кінцеву підозру фігурантам у справі Шеремета з військової прокуратури, а підозру Порошенку оголошував теж колишній військовий прокурор Лавренюк.

І це не все. Цікавим є те, що всі ці люди, так чи інакше, по роду своєї служби і минулого кар’єрного росту, пов’язані з колишнім головним військовим прокурором Анатолієм Матіосом – вони працювали під його керівництвом.

Тож виникає два простих питання:

  1. Офіс Президента сам знайшов ці кваліфіковані «кадри Матіоса» і закриває свої проблемні «діри»?
  2. Чи ці кадри ексвійськових прокурорів для ОП постачає сам Матіос, а його самого готують на якесь «крісло»?

Поки ж здається, що відповідь на ці питання можуть дати або в ОП, або сам Анатолій Матіос. Та от тільки виникає підозра, що обидві сторони промовчать або будуть заперечувати будь-який зв’язок між ними.

Це питання залишиться відкритим, доки українці не почують конкретну відповідь.