Вся зброя в Україні повинна перебувати на державному обігу та бути легалізованою, розповідає «24 канал»

Про це йшлося під час підписання Меморандуму щодо легалізації вогнепальної зброї між головою Української асоціації власників зброї Григорієм Учайкіним та кандидатом в президенти Анатолієм Гриценком

«Вся зброя буде на державному обліку, вона буде легалізована. Я беру зобов’язання на посту президента невідкладно створити робочу групу, до складу якої увійдуть і представники Всеукраїнської асоціації власників зброї, і інших громадських організацій, щоб швидко підготувати законопроект, який буде внесений президентом», – казав Анатолій Гриценко.

Меморандум передбачає, зокрема, визначення пріоритетним серед першочергових президентських ініціатив розгляд у Верховній Раді України законопроекту «Про зброю» та зобов’язання сприяти законодавчій і практичній демонополізації та розвитку прозорого ринку цивільної зброї в Україні.

«Ми зробимо все, щоб швидко унормувати це питання. Я беру зобов’язання оприлюднити прізвища тих, крім військових, спецпризначенців, офіцерів спецслужб, хто отримав зброю через нагороди, накази міністрів-силовиків. Цей Меморандум – не просто передвиборчий документ, це важливе зобов’язання на посту президента. Як офіцер, військовий, який тримає слово по життю, я зобов’язуюсь це виконати», – підкреслив кандидат у президенти.