Лидер политической силы «Батькивщина» поддержала нынешнего Президента Петра Порошенко после вчерашнего инцидента на телеканале «1+1» с кандидатом в президенты Владимиром Зеленский. Шоумен грубо разговаривал с Президентом страны и бросил трубку, не закончив разговор.

Видеообращение Тимошенко опубликовала в Facebook, пишут «Буквы«.

Тимошенко отметила, что смотрела вчерашний эфир шоу «Право на владу» и возмущена поведением кандидата в президенты Зеленского, который повел себя недостойно.

«Меня трудно заподозрить в симпатиях к кому из двух кандидатов, но это именно тот случай, когда я должна высказаться», — заявила Тимошенко.

Щодо розмови Порошенка і Зеленського на 1+1

Нічний ефір на 1+1. Мене важко запідозрити в симпатіях до когось з двох кандидатів, але це саме той випадок, коли я повинна висловитись.Розумієте, в чому справа… Якою б запеклою та безжальною не була політична боротьба, потрібно пам’ятати про певні моральні «маркери», за які не можна заступати.Я побачила руйнацію статусу посади Президента. Я побачила приниження Української Держави. Я думаю, так само як і я, мільйони українців це бачити не хотіли.Вибори минуть, а нам разом жити в одній країні. Залишаймося людьми. Це найменше, що ми можемо зробити для України.PS: Хто раптом пропустив феєричну розмову Порошенка і Зеленського — посилання на новину і відео в першому коменті.

Gepostet von Юлія Тимошенко am Freitag, 12. April 2019