Бойцы ВСУ учились уничтожать террористов прямо под их носом. Даже авиацию подняли

В Донецкой области состоялись учения авиации и противовоздушной обороны Объединенных сил.

Так,  согласно сценарию учебного дня, отрабатывались вопросы по отражению удара средствами воздушного нападения противника, а также выполнялись упражнения по обеспечению наземной охраны и обороны военных объектов, предотвращения несанкционированного взлета-посадки военных самолетов. Об этом, с добавлением ярких фото, сообщили на странице штаба ООС в Facebook.

Кроме того, в рамках полетной смены было выполнено перебазирование истребителей, штурмовиков и бомбардировщиков между аэродромами различной дальности.

Бойцы ВСУ отработали также ряд учебно-боевых задач. А именно – действия экипажей и расчетов противовоздушной обороны во время отражения нападения условного противника с воздуха, нанесение условных ударов по определенным наземным целям.

Также были проведены тренировки подразделений охраны и обороны аэродрома в случае несанкционированных действий летных экипажей для начала взлета.

Авіація тренується і в небі, і на землі
#ООС #Операція_ОС
На Донеччині відбулося тренування авіації та протиповітряної…

Posted by Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation on Wednesday, August 21, 2019

Пресс-центр Объединенных сил показал также впечатляющие видео танковых и артиллерийских учений Вооруженных сил Украины на Донбассе. Практическая их часть  состояла из обслуживания техники, преодоления минных полей и полосы препятствий, метания гранат. На закуску оставили стрельбы: с расчетом углов, влажности, ветра, определением геодезических координат и реальным огнем.

Популярные статьи сейчас

Что нельзя готовить на Новый год 2021: главные советы и запреты

Гордон обратился к Зеленскому в прямом эфире: "Ну почему так бездарно?!"

В Украину движется морозный шторм: где будет самая лютая непогода

Полный локдаун в декабре: названы возможные даты

Показать еще

З ходу — в ціль!

#ООС #Операція
На одному з військових полігонів Донеччини відбулося інструкторсько-методичне заняття з організації фахової підготовки танкових підрозділів.
У першій частині навчального дня учасники ознайомилися із методичними рекомендаціями щодо якісного обслуговування техніки, облаштування інфраструктури для розміщення особового складу. Також вони оглянули обладнані відповідним чином навчальні місяця та обговорили питання з підготовки та проведення контрольних вправ.
Після теоретичної підготовки розпочалася практична частина інструкторсько-методичне заняття. В межах виконання контрольних вправ екіпажі Т-64Б демонстрували присутнім навички з індивідуальної підготовки та професійну майстерність під час виконання поставленого завдання.
Наочний показ проходив почергово у складі двох екіпажів. Насамперед вони показали знання з правил техніки безпеки та навички навантаження гусеничної техніки на великовантажний трал. Окрім того учасниками змагання демонструвався алгоритм дій інструктора під час підготовки особового складу танкових екіпажів до постановки бойових машин в капонір та виїзд нього, а також аспекти застосування колійного мінного тралу під час проходу машин мінно-небезпечними ділянками.
В межах наступного етапу екіпажі бойових машин на час мали подолати чотиристаметрову смугу перешкод з боєкомплектом. Учасники заняття не лише слідкували за тим, як виконувалася вправа, а мали можливість задати питання й отримати відповіді щодо облаштування штучних перешкод: ділянки для бігу із автомобільних шин, з дротяною сіткою на низьких кілках, заболоченої місцевості з імпровізованими пеньками, зруйнованою драбиною тощо. Також вони оглянули навчальні місця з кидання ручних гранат, розбирання-збирання особистої зброї та виконання навчальних вправ зі стрільб.
Як розповіли учасники інструкторсько-методичного заняття доля танкіста – це постійні тренування для того аби екіпаж постійно перебував сконцентрованим, в оптимальних фізичних кондиціях та працював над їх покращенням. Вони добре розуміють, що за потреби їм необхідно буде у найкоротший термін прийти з резерву на виручку бойовим побратимам.
Кульмінацією дня, звичайно, стали стрільби штатним артилерійським пострілом "з ходу". Згідно з умовами виконання контрольної вправи танкісти мали завантажити боєкомплекту, за командою розпочати рух та здійснити три гарматні постріли по рухомих мішенях, а з курсового кулемета калібру 7,62 мм по ростових фігурах та розрахунку протитанкістів.
Інструкторсько-методичне заняття завершилося підбиттям підсумків та визначенням найбільш ефективних способів ведення різних видів бою, встановленням загального розуміння і методик відпрацювання питань з організації фахової підготовки танкових підрозділів, залучених до проведення операції Об’єднаних сил.

Posted by Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation on Thursday, August 15, 2019

По словам министра обороны Степана Полторака, сегодня в Украине в разы возросло количество учений. 

«Командно-штабных учений в 2014 году было проведено — 5, а в 2018 году — 16. Тактических учений в 2014 году мы провели 192, а в 2018 году — 711», — рассказал Полторак.

Ранее сообщалось, что дело о госизмене набирает обороты. Стало известно, что обвиняемых в госизмене украинцев Хитрова, Бобову и гражданина Молдовы Мельничука вывезли из Одесского СИЗО на обмен в Киев.

Также Hyser писал, что Министр Обороны Украины Степан Полторак заявил об новом назначении на пост командира Десантно-штурмовыми войсками ВСУ.